PROPOZICE

PREZENCE

„Centrum závodu“ bude na hřišti a v klubovně TJ Sokol Zvole, Hlavní 197, 252 45, Zvole.

Výdej startovních čísel otevřeme v neděli, 15.12.2019, v 9:00 a v 10:00 je uzavřeme. Možnost zakoupit startovní číslo na místě nebude.

Fronta bude rozdělena na tři skupiny, tak si prosím zapamatujte/zjistěte startovní číslo (startovní listina bude na místě vyvěšená), ať stojíte ve správné frontě. Můžete přijít i před 9:00, k dispozici bude káva a domácí občerstvení za symbolické ceny.

Registrace budou probíhat v klubovně TJ Sokol Zvole, nebude tam ale dostatek místa na velké zdržování. Veškeré ostatní zázemí – občerstvení, úschovna batohů bude ve venkovních stanech. 

Sprchy ani vyhřívané převlékárny nebudou. V prostorách registrace vyhradíme a ohraničíme prostor pro převlečení žen. Chlapci to zvládnou venku, v autě, nebo doma…

Při registraci můžete i potěšit někoho pod stromečkem. V prostorách bude možnost zakoupení všech vydání časopisu B a knihy o Vladimíru Vondráčkovi 1972-1979. Stejně tak i merch Trailové Závisti a sportovního oddílu SK Babice (dresy, tašky, bundy, mikiny).

START závodu

10:30, Hřiště TJ Sokol Zvole 

CÍL závodu

Hřiště TJ Sokol Zvole

Hned po doběhu bude podobné občerstvení jako na trati k zahnání energetické krize (banány, pomeranče, čokoláda, sušené ovoce). Po převlečení do teplého a suchého oblečení na vás bude čekat porce polévky – vývar Silák, teplý čaj (dle chuti vylepšený od rumové víly) – v ceně startovného. Posezení bude venkovní, v nevyhřívaném stanu. Doporučujeme do batohu přibalit více teplých svršků, na zahřátí po doběhu.

Prosíme respektujte, že z kapacitních důvodů bude klubovna sloužit jako převlékárna pro dívky a dámy. Pánové to budou muset zvládnou venku.

PROGRAM DNE

9:00 – 10:00Prezence (klubovna TJ Sokol Zvole)
10:00Začátek přijímání batohů do úschovny
(hřiště TJ Sokol Zvole)
10:25Technická rozprava před závodem
(před startovním obloukem)
10:30Start závodu (hřiště TJ Sokol Zvole)
11:40Předpokládaný doběh vítězů a začátek
pozávodního občerstvení pro běžce
a doprovod
13:00Vyhlášení vítězů (v prostorách cíle)

LIMIT

3 hodiny, ale samozřejmě počkáme na všechny

STARTOVNÉ

380 Kč

Startovné se v případě neúčasti nevrací. Zaplacené startovné lze převést na jinou osobu. Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu běžet a máte volné startovné, dejte vědět – nejlépe na fb událost, určitě se najdou zájemci, kteří by si rádi startovní číslo ulovili. Kapacita závodu je 250 startujících (plus pár čísel pro pořadatele).  

Převod startovného se provádí přes sportovniservis.cz a lze jej uskutečnit nejpozději do pátku 13.12.2019 12:00 !

V ceně startovného: zapůjčení chipu na měření času, startovní pytlík závodníka s posilněním od Penco, lehké občerstvení na trase, větší občerstvení v cíli (čaj, polévka od Siláka – vývar masový nebo zeleninový), lahodná finišerská medaile.

VYHLÁŠENÍ

Budeme se to snažit neprotahovat a ve 12:30 vyhlásit ty nejrychlejší, hned potom bude rychlá tombola, tak vydržte. Závodit a vyhlašovat budeme letos pouze ve 4 kategoriích:

  • dívky do 39
  • ženy nad 39
  • chlapci do 39
  • muži 39
  • celková vítězka + celkový vítěz

CENY

Věcné, věnuje náš oblíbený obchod hanibal.cz, nápoj budoucnosti ManaFyziokinesis – Zuzka Krchová, Inov-8, eko hrnky a termosky od caj-kava-cokolada.cz a nejlepší běžecký časopis B 

ÚSCHOVNA

Batohy začneme přijímat do úschovny v 10:00. Úschovna bude v prostorách cíle, na hřišti TJ Sokol Zvole. U odložených věcí ručíme maximálně za sucho.

DOPRAVA

Několik tipů jak se do Zvole dostat naleznete na samostatné stránce.

%d bloggers like this: